×

WEB TASARIM TEKLİF FORMU

Sizden istenilen bilgileri bize gönderin, Sizin için en uygun teklifle geri dönüş yapalım.

Ürün veya hizmetlerinizi, E-ticaret yazılımı ile alışveriş web sitenizi hemen açın. Yeni müşteriler kazanın.!

  • Kolay yönetilebilir Türkçe admin panel özelliği
  • Sınırsız ürün kategorisi ve ürün ekleme imkanı
  • İndirimli veya kampanyalı ürün oluşturma
  • Güvenli ödeme sistemi (3D) kredi kartı özelliği
  • Daha bir çok özellikleri ile tercih sizin.!
veya

E-TİCARET NEDİR ?

Elektronik Ticaret, yani kısaca E-Ticaret günümüzde yükselen değeri ile karşımıza çıkıyor. Trabzon E-Ticaret sitesi olarak müşterilerimize, Hazır ve özel e-ticaret web yazılımı seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz.

Sanal mağazanızı açın, hemen satışa başlayın.!

ALO DESTEK: 0 532 050 25 89

Özel e-ticaret sitesi; firmanızın istek ve taleplerine yönelik çalışma ile tasarlanan, tamamen sizin tercihlerinize göre uygulamaların bir bütününde oluşur.

Hazır e-ticaret sitesi; Hem ekonomik hemde hızlı sanal mağaza açma imkanı verir. İnternet üzerinde alışveriş yapılabilmesi için gerekli olan tüm modül ve bileşenleri entegre edilmesi ile hazır web sitesi e-ticaret paketidir

Bir milyardan fazla insan internet üzerinde ürün veya hizmet için aramalar yapıyor. E-ticaret sitesi açarak sizde ürünleriniz tozlanmadan tehşir edebilirsiniz.

Bir çok insan için faydalı gördüğünüz bir ürününüz dahi olsa bunun tanıtımını ve reklamını en iyi bir sanal mağaza açmakla hedef kitlesine ulaştırabilirsiniz.

İnternet alışveriş mağazanızı daha fazla kitleye ulaştırmak için e-ticaret sitenize bağlı sosyal ağ üzerinden ürünlerinizi paylaşarak yeni müşteri kazanma fırsatı yakalayın.