×

WEB TASARIM TEKLİF FORMU

Sizden istenilen bilgileri bize gönderin, Sizin için en uygun teklifle geri dönüş yapalım.

Web Hosting Trabzon

Web hosting Trabzon, İnternet web siteniz sürekli kapanıyor ve çok yavaş açılıyorsa, web hosting değişim zamanı gelmiş demektir. Web hosting Trabzon size yardımcı olabilir.

Öncelikle Hosting (barındırıma) nedir.? En basit anlatımı ile internet’te yayınlanan tüm dokümanların, resimlerin, videoların veya web sayfaların, alan adları üzerinden internet kullanıcıların erişebilmeleri için (7/24) 365.gün yayınlama hizmeti sağlayan, sunucu dediğimiz bilgisayar ürünlerine verilen genel adlara hosting denir.

Web Hosting ise web sitenizin internet üzerinde düzenli çalışması için konfigürasyon (yapılandırma) sonucu internet web siteniz için ayrılmış hosting alanına web hosting denir.

Ucuz Web Hosting

İnternet üzerine web hosting yazdığınızda, örnek: aylık veya yıllık ücret (30.TL ile 500.TL) arası binlerce hizmet veren veya verdiğini düşünen firma bulabilirsiniz. Fiyatlar sizi aldatmasın.

Yeterli teknik bilginiz yok ise mutlaka web tasarımcınızdan destek alınız. Yoksa verdiğiniz ücret boşa gidebilir.

Biz web sitesi tasarım desteği verdiğimiz için olabildiğince basit ve kolay anlatım dilini tercih ediyoruz.

Müşterilerimizi bilinçlendirmek bizim asil görevimizdir.

Web Hosting Seçimi Nasıl Olmalı?

Web hosting hakkında pek fazla bilginiz yok ise web tasarımcınıza danışmanızda fayda var. Çünkü İnternet sitenizden beklentilerinizi karşılamalıdır.

Web Hosting Çeşitleri; Yurtiçi ve Yurtdışı olmak üzere iki’ye ayırıyoruz. Web hosting hizmetleri için yurtdışı yurtiçi çıkışlı ucuz veya pahalı hizmet veren bir çok firma vardır.

Yurtdışı kullanıpta yurtiçi diyende bir çok hizmet veren bulunduğunuda unutmayınız.! Web hosting hizmetlerini öğrenmek için, adı sorgulama (whois) yaparak kolayca öğrenebilirsiniz.