×

WEB TASARIM TEKLİF FORMU

Sizden istenilen bilgileri bize gönderin, Sizin için en uygun teklifle geri dönüş yapalım.

WEB SİTESİ NASIL KURULUR ?

Web sitesi kurulumu, bir kaç iş kolunun birbirine bağlı çalışmaların bir bütünüdür.

Trabzon web tasarım olarak, siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmek ve web tasarım işi ile uğraşmak isteyenler için en sade anlatım dili ile bilgilendirmek istedik. Web sitesi; Herhangi bir bilgiyi, ürünü, hizmeti, kişiyi, kurumu, markayı vb şeyleri temsil edebilmesi amacıyla, internet ağının alt yapısında bulunan alana web sitesi denir.

Peki web site nasıl yapılır? Web sitesi yapma işleminde bazı aşamalardan geçmek gerekmektedir. Bu aşamaların neler olduğunu aşağıdaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Web Sitesi Kurulum Aşamaları

01

Alan adı (Domain) Seçimi ve Satın Alınması

Alan adı (domain) web sitenizin internetteki ismidir. Bir web sitesi açmak veya kurmak istediğinizde ilk işiniz domain seçimi yapmak ve satın almak olmalıdır. Satın almak için binlerce firma bulabilirsiniz. Fakat Trabzon web tasarım hizmetlerini tercih eden müşterilerimize alan adını biz sizin adınıza alıyor, ve biz 1.yıllık ücretini biz karşıyoruz. Peki nasıl bir domain seçmeliyiz.? Alan adınınız yapılacak olan web sitenizle alakalı olmasına özen göstermelisiniz. Firma ise firma adı öncelik tercihiniz olmalı, fakat daha önce alınmış ise farklı alternatifler türeterek satın alınabilir.
02

WEB HOSTİNG HİZMETİ

Web sitesi yapma aşamalarından ikincisi hosting hizmeti alma aşamasıdır. Alan adınızı seçtiniz ve satın aldınız. Ancak web sitenizin kurulabilmesi için bu alan adını barındıracak bir sunucuya sahip olmalısınız. Hosting hizmeti alacağınız şirketin güvenilir olduğundan emin olmalısınız.  Web sitesi kurulumu için bizi tercih eden müşterilerimize web hosting hizmetini 1.yıl ücretini biz karlışıyoruz.
03

WEB SİTESİ TASARIMI YAPIM AŞAMASI

Web tasarım aşamasına geldiğimizde, müşterilerimizin gerekli istek ve taleplerini iyi analiz ederek,  gerekli dökümanları (içerik ve resim) unsurları temin sonrası müşterimizin internet web sitesini internetten bağımsız ortamda istenilen web sitenin özelliklerine göre, anlaşmaya varılan gün ve saat içerisinde web tasarım aşaması tamamlanır.
04

WEB SİTENİN İNTERNETTE YAYINLANMASI

Web sitenizin adını ve web hosting hizmetini satın aldık. ve web sitenizi tasarladık. Şimdi sıra web sitenizi yayınlamada! tüm bu soruların cevabını olabildiğince sade dille anlatma çalıştık. Amacımız müşterilerimizi ve web tasarım işi ile uğraşmak isteyenler için bir yol haritası çizmekti. Trabzon web tasarım 10.yılı aşan web tasarım ve yazılım deneyimi ile sürekli kendini yenileyen web tasarım anlaşılı ile müşteri memnuniyeti odaklı  daima zamanında web siteleri yayınlayıp teslim etmiştir.

Sizde hemen Trabzon web tasarım hizmetleri ile tanışın.!
İhtiyacınız olan web sitenizin web tasarım ve kurulum fiyatını hemen öğrenin.!