×

WEB TASARIM TEKLİF FORMU

Sizden istenilen bilgileri bize gönderin, Sizin için en uygun teklifle geri dönüş yapalım.

TRABZONWEB SİTESİ TASARIMIEKONOMİK / KALİTELİ / MODERNWEB TASARIM MERKEZİ

WEB SİTESİ TASARIMI

Trabzon web tasarım hizmetlerinde mutlaka size uygun bir seçenek vardır.!

ÖZEL WEB SİTESİ TASARIMI

Özel web sitesi tasarımı ile kişisel veya kurumsal yapınıza uygun görünüm ve içerikle hizmetlerinizin sizi temsil edecek şekilde internet ortamında, statik (sabit) veya yönetilebilir (admin panelli) web sitesi tasarım çalışmalarıdır.

Web tasarım işi; kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu çok doğal bir durumdur. Çünkü her insanın bakış açısı farklıdır. Örnekle "zevkler ve renkler tartışılmaz" sözü ile özetlenebilir.

İşte biz Trabzon web tasarım olarak bu konuda, müşterilerimizin istek ve taleplerini iyi analiz ederek, hem müşterilerimizin hemde bizim tavsiyelerimizin birleşimi ile mümkündür.

Biz en iyi özel web site tasarımı müşteri memnuniyeti odaklı tasarlayıp yayınlıyoruz.

E-TİCARET WEB SİTESİ TASARIMI

E-ticaret web sitesi tasarımı, sanal mağaza veya alışveriş sitesi olarak isimlendirilir. İnternetin gelişmesi ile bugün artık internet üzerinden alışveriş yapabilme imkanı verebilmektedir.

E-ticaret web sitesi tasarımı; e-ticaret yazılımı ile farklı bir görünümle tasarlama şeklidir.

Özel ve hazır e-ticaret tasarımı olarak iki çeşide ayırabiliriz. Özel e-ticaret tasarımı üstte belirttiğimiz gibi firmanıza uygun görünüm ve taleplerine göre tasarlanır.

Hazır e-ticaret web sitesi ise, satış yapılabilecek düzeyde önceden tasarlandığı için hızlı alışveriş sitesi açmak isteyenler için aynı gün sanal mağza açabilme olanağı sunmaktadır.

E-ticaret sitesi; Küçük bir maliyetle büyük kazançlar elde etme fırsatı sunar.

MOBİL WEB SİTE TASARIMI

Mobil Kullanım Oranları Hızla Artıyor Mobil cihazların hızla yaygınlaşması ile beraber, Hatta Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu responsive web tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktı ve son bir kaç yıldır dünyada ve ülkemizde popüler oldu.

Bir web sitenin mobil uyumlu olup olmadığını, arama motoru devi (google) nin mobil uyumluluk sayfasında hemen sizde istediğiniz web sitesini test edebilirsiniz.

Eski müşterilerimizin web sitelerini çok düşük maliyetle yeniden tasarladık.  Bizi tercih eden tüm yeni müşterilerimizin web sitelerini mobil aygıtlarla uyumlu olarak tasarlıyoruz.

Mobil web site tasarım için, yeni müşterilerimizden talep etmiyoruz.

HAZIR WEB SİTE TASARIMI

Web sitesi tasarımı, çok sayıda firma elinden, çok farklı fiyatlarla sunulmaktadır. Ve elbette site tasarımı ve kodlama süreci zaman almaktadır.

Ayrıca hazır web sitesi kodları kullanılmayan sitelerde kurulumdan sonra gerek yazılım hatalarının düzeltilmesi, gerekse arama motorlarındaki görünürlük işlemleri bakımından çok zaman almaktadır.

Bizde hızlı web sitesi açmak isteyen müşterilerimiz için bazı sektörlerde hazır web sitesi paketleri hazırladık.

Tüm hazır web site paketlerimizi; bulunduğu sektörün ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmıştır.

Hazır web siteler; hızlı internet sitesi kurulum çözümleridir.

SİZİN İÇİN EN İYİ WEB SİTESİNİ YAPABİLİRİZ.

Detaylı bilgi edinmek için bize ulaşınız.