Hazır E-Ticaret Web Sitesi

Hazır E-Ticaret Web Sitesi

Hazır e-ticaret web sitesi, diğer adı ile e-ticaret sitesi ile satılabilecek her türlü meteryallerin satışını yapabileceğiniz, sanal mağaza yazılımıdır.

Bugün ülkemizde sanal alışveriş web sitesi ile yüksek kazançlar elde eden bir çok e-ticaret sitesi bulunmaktadır.

Hazır e-ticaret sitesi açmak isteyen müşterilerimiz  için itina ile hazırladığımız, alışveriş sitemizi mobil aygıtlarla uyumlu olarak tasarladık.

Herhangi bir ürünü teşir edip satmayı düşünüyorsanız, hazır alışveriş sitesi veya özel olarak E-ticaret web sitesi yazılımı ile ancak mümkün olabilir.

E-Ticaret web sitesi %100 mobil uyumluluk ile hazırlanmıştır.

HAZIR E-TİCARET WEB SİTESİ

Hazır alışveriş sitemiz ekonomik maliyette olmasının nedeni düşük ve kalitesiz olarak düşünmenizi istemeyiz.

Uygun fiyat olmasının tek nedeni; Ürün satışı yapılabilmesi için gerekli tüm bileşenleri bir araya getirilerek hızlı alışveriş sitesi açmak isteyen müşterilerimize e-ticaret web tasarımı uygulanarak paket haline getirmiş olmamızdır.

Hazır alışveriş site fiyatlarını araştırdığınızda bir çok fiyat seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Şundan emin olabilirsiniz ki sizin kadar bizde araştırdık. ve en uygun fiyatla sizlere sunuyoruz.

Biz olabilecek en uygun maliyetle hem ekonomik hem kaliteli e-ticaret sitesi ile müşterilerimize hizmet vermeyi amaç edindik.

Hazır Soru Cevaplar

Hazır site ile özel web tasarım arasındaki fark nedir?

Öncelikle web site tasarımı için binlerce model tasarım üretilebilir, bu sebeble hazır web sitesi paketleri, Bazı sektörlerin internet web sitesi ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm bileşenleri göz önüne alarak titizlikle önceden hazırlanmıştır.

Hazır olması sebebiylede zamandan tasarruf sağlar. 24/saat içerisinde internet web sitesi açma imkanı sunar.

Özel web tasarım ise müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda tasarlanır. Web sitesi içeriğine göre en az 6-30 gün sürebilir.

Hazır web sitesi fiyatı yıllık mı?

Hazır web sitesi paketlerimizin tümü sipariş esnasında ödediğiniz ücretin dışında sizden başka ücret talep edilmez.

1 yıl sonra hizmete devam etmek isterseniz sadece Alan adı ve web hosting ücreti ödersiniz.

Hazır web sitesine tamamen sahip olabilirmiyim?

Hayır. Hazır site paket sistemleri kullanıcıya yıllık kullanma hakkı sağlanmaktadır. Hazır site sistem ve kod dosyaları ve dosyalara erişim verilmemektedir.

Yıllık kullanımı devam etmesi durumunda hazır site yönetim paneli kullanıcı tarafından kullanıma açık tutulmaktadır.

Hazır site hizmet sonlandırılması durumunda belirtilen zaman içerisinde kullanıcı tarafından eklenen görsel resim, yazı, logo, vb içerikleri kullanıcı alma hakkına sahiptir.

Satın aldığımda başka web hostinge taşıyabilirmiyim?

Satın alan müşterilerimize destek verebilmek için ve kod ve tasarım güvenliği açısından kendi sunucularımız dışında başka web hosting sunuculara taşıyamazsınız.

Ancak ilgili alan adınız var ise taşıma veya transfer etmeden Dns yönlendirme ile size ait domaininiz bizim sunucularımıza eklenerek hazır sitenizin aktif olması mümkündür.