Hazır Oto Kiralama Web Sitesi

Hazır Oto Kiralama Web Sitesi

Hazır  oto kiralama sitesi, rent a car ofisinize bağlı kiralık araçlarınızı online rezervasyon sistemi ile entegre çalışan mükemmel görünüm ve modern alt yapısı ile bütünleştirdik.!

İster büyük şirket olun, isterse küçük rent acar ofisiniz olsun tüm rent a car ofislere hitap eden hazır oto kiralama sitesi, sizin web sitesi ihtiyacınızı karşılar.

Hazır kiralama sitesi, tasarlarken bir çok oto galeri web sitesini sizler için inceledik.!

Şık görünüm ve güncel oto kiralama yazılımı ile müşterilerinizin internet üzerinden kredi kartı ile rezervasyon yapabilir ve istediği kiralık aracı hemen kiralama imkanına sahiptir.

Rent a car ofisleri için hazırlanan oto kiralama web sitesi %100 mobil uyumluluk ile hazırlanmıştır.

HAZIR OTO KİRALAMA WEB SİTESİ

Oto kiralama, rent a car ofisleri için olmazsa olmaz olduğunu düşünüyoruz.  Bugün internet hayatımızın vazgeçilmez bir unsurudur.

Mobil ortamda internet kullanımı ülkemizde %75 üzerinde olduğunu düşürseniz, mobil uyumlu oto kiralama sitesi ile (7/24) yeni müşterilerinize araç kiralamasına imkan verir.

Oto kiralama sitesi; bir aylık ofis kiranızdan daha düşük maliyetle sizlere sunuyoruz.

Profesyonel görünüm ile oto kiralama sitemizi demo olarak hemen inceleyebilirsiniz.

Hazır Soru Cevaplar

Hazır site ile özel web tasarım arasındaki fark nedir?

Öncelikle web site tasarımı için binlerce model tasarım üretilebilir, bu sebeble hazır web sitesi paketleri, Bazı sektörlerin internet web sitesi ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm bileşenleri göz önüne alarak titizlikle önceden hazırlanmıştır.

Hazır olması sebebiylede zamandan tasarruf sağlar. 24/saat içerisinde internet web sitesi açma imkanı sunar.

Özel web tasarım ise müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda tasarlanır. Web sitesi içeriğine göre en az 6-30 gün sürebilir.

Hazır web sitesi fiyatı yıllık mı?

Hazır web sitesi paketlerimizin tümü sipariş esnasında ödediğiniz ücretin dışında sizden başka ücret talep edilmez.

1 yıl sonra hizmete devam etmek isterseniz sadece Alan adı ve web hosting ücreti ödersiniz.

Hazır web sitesine tamamen sahip olabilirmiyim?

Hayır. Hazır site paket sistemleri kullanıcıya yıllık kullanma hakkı sağlanmaktadır. Hazır site sistem ve kod dosyaları ve dosyalara erişim verilmemektedir.

Yıllık kullanımı devam etmesi durumunda hazır site yönetim paneli kullanıcı tarafından kullanıma açık tutulmaktadır.

Hazır site hizmet sonlandırılması durumunda belirtilen zaman içerisinde kullanıcı tarafından eklenen görsel resim, yazı, logo, vb içerikleri kullanıcı alma hakkına sahiptir.

Satın aldığımda başka web hostinge taşıyabilirmiyim?

Satın alan müşterilerimize destek verebilmek için ve kod ve tasarım güvenliği açısından kendi sunucularımız dışında başka web hosting sunuculara taşıyamazsınız.

Ancak ilgili alan adınız var ise taşıma veya transfer etmeden Dns yönlendirme ile size ait domaininiz bizim sunucularımıza eklenerek hazır sitenizin aktif olması mümkündür.