Hazır Tur Acentası Web Sitesi

Hazır Tur Acentası Web Sitesi

Hazır tur acentası web sitesi, gezi tur acentalarına özel hazırlanan. tur acentası web sitesi online rezervasyon ve 3 dil desteği ile.İşinizi çok kolaylaştıracak.

Hazır tur  web sitesi uygun tasarlanan hazır acenta web sitesi ile müşterilerinize planladığınız turları ekleyin hemen rezervasyon alın.!

Hazır tur acenta web sitesi, gezi tur acentalarına özel hazırlanan. tur acentası web sitesi online rezervasyon ve 3 dil desteği ile.İşinizi çok kolaylaştıracak.!

Tur Acentesi web sitenizi kolayca yönetebilir, tüm parametreleri değiştirebilirsiniz. Türkçe yönetim paneli ile geliyor.

Önemli: Acenta web sitesi şablonu 799.₺ net maliyeti ile hemen web sitenizi kurabilirsiniz.

Turizm acentaları için hazırlanan web sitemiz %100 mobil uyumluluk ile hazırlanmıştır.

HAZIR TUR ACENTA WEB SİTESİ

Hazır tur web sitesi %100 mobil uyumluluk ile hazırlanan modern görünümü ile gezi tur sektöründeki acentalar içinde kurumsal kimlik ve SEO dostu sayesinde görünür olun.!

Ek özel istekleriniz ek ücret ödeme yapıldığı takdirde uygulanır.

Tur Acenta web site temamız; Türkçe yönetim paneli ile kolayca makale ekleme çıkarma ve silme özelliği ile kolayca düzenleyebilirsiniz.

Yeni müşterilerimize, CANLI DESTEK ve SSL güvenlik sertifikası hediyemizdir.!

Tur acentaları hazır web sitesine hemen sahip olabilirsiniz.

Hazır Soru Cevaplar

Hazır site ile özel web tasarım arasındaki fark nedir?

Öncelikle web site tasarımı için binlerce model tasarım üretilebilir, bu sebeble hazır web sitesi paketleri, Bazı sektörlerin internet web sitesi ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm bileşenleri göz önüne alarak titizlikle önceden hazırlanmıştır.

Hazır olması sebebiylede zamandan tasarruf sağlar. 24/saat içerisinde internet web sitesi açma imkanı sunar.

Özel web tasarım ise müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda tasarlanır. Web sitesi içeriğine göre en az 6-30 gün sürebilir.

Hazır web sitesi fiyatı yıllık mı?

Hazır web sitesi paketlerimizin tümü sipariş esnasında ödediğiniz ücretin dışında sizden başka ücret talep edilmez.

1 yıl sonra hizmete devam etmek isterseniz sadece Alan adı ve web hosting ücreti ödersiniz.

Hazır web sitesine tamamen sahip olabilirmiyim?

Hayır. Hazır site paket sistemleri kullanıcıya yıllık kullanma hakkı sağlanmaktadır. Hazır site sistem ve kod dosyaları ve dosyalara erişim verilmemektedir.

Yıllık kullanımı devam etmesi durumunda hazır site yönetim paneli kullanıcı tarafından kullanıma açık tutulmaktadır.

Hazır site hizmet sonlandırılması durumunda belirtilen zaman içerisinde kullanıcı tarafından eklenen görsel resim, yazı, logo, vb içerikleri kullanıcı alma hakkına sahiptir.

Satın aldığımda başka web hostinge taşıyabilirmiyim?

Satın alan müşterilerimize destek verebilmek için ve kod ve tasarım güvenliği açısından kendi sunucularımız dışında başka web hosting sunuculara taşıyamazsınız.

Ancak ilgili alan adınız var ise taşıma veya transfer etmeden Dns yönlendirme ile size ait domaininiz bizim sunucularımıza eklenerek hazır sitenizin aktif olması mümkündür.