Hazır Kreş Web Sitesi

Hazır Kreş Web Sitesi

Hazır kreş web sitesi, Ana okulu ve kreş hizmeti veren kuruluşlar için hazırlandık. İnceleyin beğenin, aynı gün profesyonel kreş web sitenizi kuralım.

Modern ve renkli hazır Anaokulu ve kreş hizmeti veren kuruluşlar için hazırlanan,

Anaokulu web sitesi kreşiniz için gerekli tüm detayları barındırıyor.

%100 mobil uyumlu web tasarım ile tasarlanan hazır ana okulu web sitesi ile minik çocukların velilerine kreşinizdeki faaliyetleri ve duyuruları günlük olarak haberdar edebilirsiniz.

Kreş Ana okulu için hazırlanan web sitemiz %100 mobil uyumluluk ile hazırlanmıştır.

HAZIR KREŞ WEB SİTESİ

Kreş ve anaokulu için en ideal web sitesidir.

Türkçe yönetim paneli ile kolayca kreş haberlerini ekleyebilir veya silme özelliği ile kolayca tüm işlemleri yapılandırabilirsiniz.

Türkçe admin paneli sayesinde, kolayca yönetebileceğiniz anaokulu hazır web sitesi hem uygun fiyata hemde modern bir kreş web sitesine sahip olma imkanı sağlıyor.

Anaokulu hazır web sitesine hemen sahip olabilirsiniz.

Hazır Soru Cevaplar

Hazır site ile özel web tasarım arasındaki fark nedir?

Öncelikle web site tasarımı için binlerce model tasarım üretilebilir, bu sebeble hazır web sitesi paketleri, Bazı sektörlerin internet web sitesi ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm bileşenleri göz önüne alarak titizlikle önceden hazırlanmıştır.

Hazır olması sebebiylede zamandan tasarruf sağlar. 24/saat içerisinde internet web sitesi açma imkanı sunar.

Özel web tasarım ise müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda tasarlanır. Web sitesi içeriğine göre en az 6-30 gün sürebilir.

Hazır web sitesi fiyatı yıllık mı?

Hazır web sitesi paketlerimizin tümü sipariş esnasında ödediğiniz ücretin dışında sizden başka ücret talep edilmez.

1 yıl sonra hizmete devam etmek isterseniz sadece Alan adı ve web hosting ücreti ödersiniz.

Hazır web sitesine tamamen sahip olabilirmiyim?

Hayır. Hazır site paket sistemleri kullanıcıya yıllık kullanma hakkı sağlanmaktadır. Hazır site sistem ve kod dosyaları ve dosyalara erişim verilmemektedir.

Yıllık kullanımı devam etmesi durumunda hazır site yönetim paneli kullanıcı tarafından kullanıma açık tutulmaktadır.

Hazır site hizmet sonlandırılması durumunda belirtilen zaman içerisinde kullanıcı tarafından eklenen görsel resim, yazı, logo, vb içerikleri kullanıcı alma hakkına sahiptir.

Satın aldığımda başka web hostinge taşıyabilirmiyim?

Satın alan müşterilerimize destek verebilmek için ve kod ve tasarım güvenliği açısından kendi sunucularımız dışında başka web hosting sunuculara taşıyamazsınız.

Ancak ilgili alan adınız var ise taşıma veya transfer etmeden Dns yönlendirme ile size ait domaininiz bizim sunucularımıza eklenerek hazır sitenizin aktif olması mümkündür.