Hazır Emlak Web Sitesi

Hazır Emlak Web Sitesi

Hazır emlak sitesi, Emlak ofisinize özel hazırladığımız hazır emlak web site ile müşterilerinize satılık veya kiralık emlaklarınızı googlemap ile canlı gösterin.

Emlak web sitesi yazılım paketimizi inceleyin. Sıradan emlak web sitelerinden farklı olduğunu sizde fark edeceksiniz.

Hazır emlak ofislerine özel hazır emlak web sitesi yazılımı ile müşterilerinize gayrimenkulleri google map desteği ile canlı gösterin.

Emlak web paketimize talip olan tüm yeni müşterilerimize SSL güvenlik sertifikası hediyemizdir.

HAZIR EMLAK WEB SİTESİ

Emlak ofisinize büyük kolaylıklar sağlayacak olan, emlak web sitesi yazılımı ile müşterilerinize satılık veya kiralık gayrimenkullerinizi, google map desteği ile canlı gösterim özelliği ile zamandan tasarruf edin.!

Emlak web sitemiz %100 mobil uyumluluk ile emlakcılara özel hazırlanmıştır.

Emlak web site paketi; Size bir emlak web sitesinde gerekli olan tüm detaylar ile birlikte, sizlere sıradan emlak web sitelerinden farklı özellikler sunuyor.

Google dostu link yapısı ve SEO çalışması ile satılık kiralık emlaklarınızı hedefleyen müşterilerinizin sizi daha rahat bulmasını sağlayacaktır.

Hazır Soru Cevaplar

Hazır site ile özel web tasarım arasındaki fark nedir?

Öncelikle web site tasarımı için binlerce model tasarım üretilebilir, bu sebeble hazır web sitesi paketleri, Bazı sektörlerin internet web sitesi ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm bileşenleri göz önüne alarak titizlikle önceden hazırlanmıştır.

Hazır olması sebebiylede zamandan tasarruf sağlar. 24/saat içerisinde internet web sitesi açma imkanı sunar.

Özel web tasarım ise müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda tasarlanır. Web sitesi içeriğine göre en az 6-30 gün sürebilir.

Hazır web sitesi fiyatı yıllık mı?

Hazır web sitesi paketlerimizin tümü sipariş esnasında ödediğiniz ücretin dışında sizden başka ücret talep edilmez.

1 yıl sonra hizmete devam etmek isterseniz sadece Alan adı ve web hosting ücreti ödersiniz.

Hazır web sitesine tamamen sahip olabilirmiyim?

Hayır. Hazır site paket sistemleri kullanıcıya yıllık kullanma hakkı sağlanmaktadır. Hazır site sistem ve kod dosyaları ve dosyalara erişim verilmemektedir.

Yıllık kullanımı devam etmesi durumunda hazır site yönetim paneli kullanıcı tarafından kullanıma açık tutulmaktadır.

Hazır site hizmet sonlandırılması durumunda belirtilen zaman içerisinde kullanıcı tarafından eklenen görsel resim, yazı, logo, vb içerikleri kullanıcı alma hakkına sahiptir.

Satın aldığımda başka web hostinge taşıyabilirmiyim?

Satın alan müşterilerimize destek verebilmek için ve kod ve tasarım güvenliği açısından kendi sunucularımız dışında başka web hosting sunuculara taşıyamazsınız.

Ancak ilgili alan adınız var ise taşıma veya transfer etmeden Dns yönlendirme ile size ait domaininiz bizim sunucularımıza eklenerek hazır sitenizin aktif olması mümkündür.