Havaalanı Transfer Yazılımı

Havaalanı Transfer Yazılımı

Havaalanı Transfer Yazılımı  web sitesi 4 dil desteği ile turizm ve tatil yörelerinde transfer hizmetleri sağlayan işletmelere büyük kolaylık sağlıyor.

Türkçe yönetim paneli sayesinde dilediğiniz transfer yerlerin fiyatlarını değiştirebilir dilerseniz farklı lokasyonlar ekleyebilirsiniz.

İster email rezervasyonu isterseniz online kredi kartı ile rezervasyon çözümü sunabileceğiniz Havalimanı Transfer web sitesi yazılımı eşsiz özellikler sunar.

Havalimanı Transfer hizmetleri veren firmalara özel hazır airport transfer yazılımımız, %100 mobil uyumluluk ile hazırlanmıştır.

Full ekran tasarımı ile tüm mobil cihazlarda mükemmel uyum sağlayan transfer sitesi yazılımı işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Havaalanı transfer hizmetleri sunan işletmeler için hazırlanan web sitemiz %100 mobil uyumluluk ile hazırlanmıştır.

HAVAALANI TRANSFER WEB YAZILIMI

Hazır havalimanı transfer yazılımı ile online kredi kartı ile ödeme özelliği ile dilediğiniz konumları belirleyerek online transfer hizmeti verebilirsiniz.

Türkçe yönetim paneli ile kolayca büro haberlerini ekleyebilir veya silme özelliği ile kolayca tüm işlemleri yapılandırabilirsiniz.

Havalimanı transfer web sitesi nde herşey hazır olarak hemen sahip olabilirsiniz.

Hazır Soru Cevaplar

Hazır site ile özel web tasarım arasındaki fark nedir?

Öncelikle web site tasarımı için binlerce model tasarım üretilebilir, bu sebeble hazır web sitesi paketleri, Bazı sektörlerin internet web sitesi ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm bileşenleri göz önüne alarak titizlikle önceden hazırlanmıştır.

Hazır olması sebebiylede zamandan tasarruf sağlar. 24/saat içerisinde internet web sitesi açma imkanı sunar.

Özel web tasarım ise müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda tasarlanır. Web sitesi içeriğine göre en az 6-30 gün sürebilir.

Hazır web sitesi fiyatı yıllık mı?

Hazır web sitesi paketlerimizin tümü sipariş esnasında ödediğiniz ücretin dışında sizden başka ücret talep edilmez.

1 yıl sonra hizmete devam etmek isterseniz sadece Alan adı ve web hosting ücreti ödersiniz.

Hazır web sitesine tamamen sahip olabilirmiyim?

Hayır. Hazır site paket sistemleri kullanıcıya yıllık kullanma hakkı sağlanmaktadır. Hazır site sistem ve kod dosyaları ve dosyalara erişim verilmemektedir.

Yıllık kullanımı devam etmesi durumunda hazır site yönetim paneli kullanıcı tarafından kullanıma açık tutulmaktadır.

Hazır site hizmet sonlandırılması durumunda belirtilen zaman içerisinde kullanıcı tarafından eklenen görsel resim, yazı, logo, vb içerikleri kullanıcı alma hakkına sahiptir.

Satın aldığımda başka web hostinge taşıyabilirmiyim?

Satın alan müşterilerimize destek verebilmek için ve kod ve tasarım güvenliği açısından kendi sunucularımız dışında başka web hosting sunuculara taşıyamazsınız.

Ancak ilgili alan adınız var ise taşıma veya transfer etmeden Dns yönlendirme ile size ait domaininiz bizim sunucularımıza eklenerek hazır sitenizin aktif olması mümkündür.