Hazır Çiçekçi Web Sitesi

Hazır Çiçekçi Web Sitesi

Hazır çiçekçi sitesi, çiçekçilere özel hazırladığımız, modern şık görünümlü hazır çiçekçi web sitesine, çiçeklerinizi ekleyin. yeni müşteriler kazanın.!

Hazır çiçekçi web sitesi, Çiçekçilere özel online sipariş imkanı sunan şık, modern Mükemmel görünüm, Türkçe yönetim paneli, çiçekçi web siteniz hazır.!

Çiçekçiler için, modern web sitesi %100 mobil uyumlu hazırlanmıştır.

Pembenin göz alıcı şablonu baskın renklerde çiçekçi sektöründe çiçekçi sayfa tasarımı için uygun evrensel bir temadır.

Diğer hazır çiçekçi sitelerinden farklı özellikler barındırdığını söyleyebiliriz. Örneğin çiçek ara.. bölümü, çiçek adını yazarak  hangi çiçek olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

HAZIR ÇİÇEKÇİ WEB SİTESİ

Çiçekçilik sitenizin alt bilgisine aracılığıyla ürün resmi yükleme silme yanı sıra başlayarak tüm parametreleri değiştirebilirsiniz. Türkçe yönetim paneli ile geliyor.

Şablon CSS3 eski tarayıcılarda kullanır. Önemli: hazır çiçekçi web sitesi şablonu her şey dahil 969.₺ hemen web sitenizi kurabilirsiniz.

Önemli: Çiçekçi web sitesini kullanım için özel ek istekler ek ücret ödeme yapıldığı takdirde uygulanır.

Çiçekçi web site temamız; Türkçe yönetim panel üzerinden kolayca makale ekleme, çıkarma, silme özelliği ile kolayca yapılandırabilir siniz.

Çiçekci hazır web sitesine hemen sahip olabilirsiniz.

Hazır Çiçekçi Soru Cevaplar

Hazır site ile özel web tasarım arasındaki fark nedir?

Öncelikle web site tasarımı için binlerce model tasarım üretilebilir, bu sebeble hazır web sitesi paketleri, Bazı sektörlerin internet web sitesi ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm bileşenleri göz önüne alarak titizlikle önceden hazırlanmıştır.

Hazır olması sebebiylede zamandan tasarruf sağlar. 24/saat içerisinde internet web sitesi açma imkanı sunar.

Özel web tasarım ise müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda tasarlanır. Web sitesi içeriğine göre en az 6-30 gün sürebilir.

Hazır web sitesi fiyatı yıllık mı?

Hazır web sitesi paketlerimizin tümü sipariş esnasında ödediğiniz ücretin dışında sizden başka ücret talep edilmez.

1 yıl sonra hizmete devam etmek isterseniz sadece Alan adı ve web hosting ücreti ödersiniz.

Hazır web sitesine tamamen sahip olabilirmiyim?

Hayır. Hazır site paket sistemleri kullanıcıya yıllık kullanma hakkı sağlanmaktadır. Hazır site sistem ve kod dosyaları ve dosyalara erişim verilmemektedir.

Yıllık kullanımı devam etmesi durumunda hazır site yönetim paneli kullanıcı tarafından kullanıma açık tutulmaktadır.

Hazır site hizmet sonlandırılması durumunda belirtilen zaman içerisinde kullanıcı tarafından eklenen görsel resim, yazı, logo, vb içerikleri kullanıcı alma hakkına sahiptir.

Satın aldığımda başka web hostinge taşıyabilirmiyim?

Satın alan müşterilerimize destek verebilmek için ve kod ve tasarım güvenliği açısından kendi sunucularımız dışında başka web hosting sunuculara taşıyamazsınız.

Ancak ilgili alan adınız var ise taşıma veya transfer etmeden Dns yönlendirme ile size ait domaininiz bizim sunucularımıza eklenerek hazır sitenizin aktif olması mümkündür.