Hazır Çiçekçi Sitesi

Hazır Çiçekçi Sitesi

Hazır Çiçekçi Sitesi

Hazır çiçekçi sitesi, çiçekçilere özel modern ve şık görünümlü hazır çiçekçi web sitesi yazılımı ile çiçeklerinizi ekleyin.

Yeni müşteriler kazanın.! Kredi kartı ile ödeme, hemen ve hızlı sipariş verebilme imkanı ve daha bir çok özellikleri ile hemen inceleyin.!

Mobil aygıtlarla uyumlu ve modern görünümü ile çiçekçi web sitesi ile hızlı bir başlangıç yapın.

Çiçekçi Yazılım Tasarım ve Özellikleri

Responsive Tasarım Geliştirildi  Mobill uyumlu, akıllı telefonlar, tabletler ve yüksek çözünürlükle bilgisayarlar için özel tasarlanmıştır

Google Seo Uyumlu Programlama Geliştirildi. Gerek link yapısı gerekse seo sayfaları özelliği ile google arama sonuçlarında üst sıralara tırmanma imkanı sunmaktadır.

Eşsiz Renk Seçeneği, Hazır Çiçekçi Sitesi, en uygun fiyatla hemen sahip olabilirsiniz.

Ödeme Sistemleri Özellikleri; Banka Sanal Pos Bütün bankaların sanal pos entegrasyonunu yapıyor ve satışa hazır halde teslim ediyoruz.

Diğer Ödeme Sistemleri Bankalar dışında ödeme almanıza imkan veren iyzico,paytr,payu vb sistemlerin entegrasyonunu yapıyor ve satışa hazır halde teslim ediyoruz.

Bilgilendirme ve Bildirim Özellikleri; E-Posta Gönderimi Geliştirildi. Sipariş ürün resmi ve detayları ile birlikte müşterinin e-posta adresine ve site yöneticisinin e-posta adresine gönderilmektedir.

SMTP Posta Servisi Yeni Mail gönderimlerinde daha sorunsuz hizmet vermenizi sağlar

Çiçekçi Esnafa Sunulan Özellikler

Bireysel & Kurumsal Üyelik Müşterilerinizin devamlılığını sağlamak için üyelik sistemi mevcut.

Üyelere Özel İndirim,bireysel ve Kurumsal üyelerinize özel indirim oranları belirleyerek ayrıcalıklı olduklarını hissettirin.

Özel Gün İndirimi Özel günlere özgü indirimler uygulayarak müşterilerinizi memnun edin.

Çoklu Ürün Resmi Ürünün 3 farklı açıdan çekilmiş fotoğraftan detayları görebilmesini sağlar

Gelişmiş Ürün Arama, Ürün isminde geçen herhangi bir kelime yada ürün kodu ile arama yapılabiliyor.

Gelişmiş Semt / İlçe Seçimi Geliştirildi. Gönderim yapmak istediği semt yada ilçe adını yazarak kolay erişim imkanı sunuyor.

Teslimat Yer Seçimi Yeni Siparişinizin teslim edileceği yerin okul,hastane, nikah salonu vb yerleri seçme imkanı sağlıyor.

Teslimat Saati Seçimi Geliştirildi. Gönderilecek yerin seçimini yaptıktan sonra yere göre değişkenlik gösteren teslimat saatlerinden en uygun olanını seçebiliyor.

Ek Ürün Seçimi, Müşteriniz çiçeğin yanına eklemek istediği ek ürünleri kolayca ekleyebiliyor.

Sipariş Bilgileri Ekranı, Müşteriniz oldukça basit olan sipariş bilgileri ekranında sadece gerekli olan bilgileri girerek hızlı bir şekilde siparişini verebiliyor.

Sipariş Sonrası, Sipariş verildikten sonra hem e-posta bilgilendiriliyor.

Sipariş Teslimatı, Sipariş teslim edildikten sonra e-posta ile bilgilendiriliyor.

Çiçekçi Sitesi Yazılımı Yönetim Paneli Özellikleri

  • Sınırsız Ürün & Ek Ürün Sınırsız sayıda ürün veya ek ürün ekleyebilirsiniz.
  • Çoklu Ürün Resmi Yeni Ürünün 3 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafını yükleyebilirsiniz.
  • Ürünü Çoklu Kategoriye Ekleme Aynı ürünü birçok alt kategoriye aynı anda ekleyebilirsiniz.
  • Ürün Aktif & Pasif İşlemi Ürünü tedarik edemediğiniz sürede pasif konumuna getirebilir daha sonra tekrar aktif konumuna getirebilirsiniz.
  • Ürün Hızlı İşlemler Geliştirildi Ürün listeleme ekranında hızlıca ürün fiyatını değişirebilir, indirim uygulayabilir yada ürünü özel gün ürünü olarak seçebilirsiniz.
  • İndirimli Ürün Etiketi Yeni Ürüne indirim uyguladığınızda İndirimli Ürün etiketi ile yayınlanacaktır.
  • Özel Gün Ürünü Yeni Ürünü belirtmiş olduğunuz özel gün ürünü olarak seçtiğinizde Özel Gün Ürünü etiketiyle yayınlanacaktır.
  • İndirim & Zam İşlemleri Geliştirildi Ürünlerinize toplu olarak indirim veya zam işlemi uygulayabilirsiniz.  Ayrıca ürün çeşitlerine göre de indirim veya zam işlemi uygulayabilirsiniz.

Hemen hazır çiçekçi web sitesi paketimizi inceleyebilirsiniz.