E-Katalog Tasarımı

E-Katalog Tasarımı

E-katalog tasarımı ile matbaa masrafınızı düşürün. Dijital e katalog tasarımı ile daha az maliyet ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Dijitale çevrilmiş e-kataloğunuzu web sitenizde istediğiniz sayfada yayınlayabilirsiniz. İsterseniz Kendi müşterilerinize dijital kataloğun bulunduğu linki göndererek yeni ürünlerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz Dijital kataloğunuzu interaktif arayüzlü CD formatına dönüştürüp (CD üstüne Serigraf baskısını yapıp) Müşterilerinize katıldığınız fuarlarda açılış kokteyl’lerinde dağıtabilirsiniz.

E-Katalog Nedir? Online Katalog Nedir?

E-KATALOG, batılı ülkelerde örneklerine rastladığımız online ürün kataloglarının Türkiye’deki ilk ve tek örneğidir. İnternet ortamında kesintisiz olarak hizmet veren detaylı teknik bilgi ve dokümanları, ürün seçiminde karar verici konumdaki kişilerle ve kullanıcılarla buluşturur.

E-Katalog Tasarımı

E katalog tasarımı ile Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet verir. Firma ve ürün bazında gelişmiş arama seçenekleriyle sektörde faaliyet gösteren firmaların ürettiği ya da tedarik ettiği ürün ve markalara hızlı erişim sağlar. .

Basılı kataloglardan farkı nedir?

Basılı katalogların aksine, reklam sloganlarından arındırılmış ve standartlaştırılmış dokümanlar aracılığıyla ihtiyacınız olan teknik bilgiye en kısa yoldan ulaşmayı sağlar. Üye firmalara ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi güncellemeye olanak tanıdığı için sürekli güncellenir.